Hakkımızda

2017 Yılında 2500 m² kapalı alana yeni yere geçerek aldığımız lamine hattıyla beraber, "lamine camları","güvenlik camları" ve "kurşun geçirmez" cam üretimine başlanılmıştır. Lamine cam üretimimiz,renkli veya renksiz özel bağlayıcı (PVB) yardımıyla iki veya daha fazla cam plakanın ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile yapılmaktadır.

Vizyonumuz

Sektörde kalite, güvenirlik,eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılmasıkonularında öncülük etmek. 60 yıllık tecrübesi ile Türkiye'nin tüm illerin de imâlat ve montaj bayileri oluşturmak. Artık rahatça karşılayabildiğimiz bölgesel ihtiyacın daha üstüne çıkarak Türkiye'nin cam denilince akal gelen örnek bir firma olmak.

Misyonumuz

1954 yılında başlayan küçük bir imalathane olarak başladığımız serüvenimiz gelişen teknoloji ile cam üreten firmamız sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iileştirmek, müşterilerimizin gereksinimlerini zaman - fiyat - kalite yönünden en uygun koşullarda karşılayarak verimliliğimizi üst düzeye çıkartmak, taahhütlerimizin memnuniyetini sağlamaktadır. 

Bizim sermayemiz bilgi birikimimiz ve deneyimimizdir. Teknik kaynaklarımız ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız, karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim için çaba sarfetmektir. 

Gaziantep'te ki işletmemiz 2500 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olup. Cam işleme makinalar ile estetik ve kalite kaygısına son veren projelere çözüm üreten ve yenilikler getiren tarafımız ile her yönde hizmet kalitemizi en üst seviyeye getirmeye devam edecektir.

loader