Cam ve cam ürünleri seçenekleri

Cam üretimleri çeşitli şekillerde yapılmaktadır. Düz üretilmesi, şekilli üretilmesi, renkli üretilmesi, kalın üretilmesi, buzlu üretilmesi gibi çeşit çeşit cam seçeneği vardır. Evlerde, kapılarda, pencerelerde, banyolarda ve benzeri birçok yerlerde camlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda bazı eşyaların içerisinde de bulunmaktadır. Vitrin takımları, gümüşlükler de camlar mevcuttur. Aynı şekilde mutfakta kullandığımız bazı malzemeler ve evdeki süsler de camdan yapılmıştır.

İç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da camlar kullanılmaktadır. Dış mekanlardaki camlar genel olarak, kalın ve sağlam olmaktadır. Isı ve sesi yalıtan, güneşin zararlı ışınlarını engelleyen, darbelere karşı korumalı olan, çabuk kırılmayan ve parçalanmayan camlar olmaktadır. Bu camlar ise lamine camlar olarak isimlendirilmektedir. İç mekanlarda da kullanılan bu camlar genel olarak dış mekanlarda daha da kuvvetlendirilmiş bir şekilde mevcuttur.

Güvenli ve Sağlam Camlar Nereden Alınır

Dış mekanlarda kullanılan lamine camların yanı sıra güvenlik camları ve kurşun geçirmez camlar da bulunmaktadır. Bu camlar özel olarak üretilmektedir. 2'den fazla camın lamine edilmesi ile üretimler yapılmaktadır. Aynı şekilde bu camlara temperleme de yapılmaktadır. Isıtma ve soğutma işlemleri yapılarak camlara sağlamlık ve mukavemet kazandırılmaktadır.

Lamine camlar, güvenlik camları ve kurşun geçirmez camların yanı sıra çok çeşitli cam ürünleri sunmaktayız. Ürünlerimiz son derece kaliteli ve kullanışlıdır. Aynı zamanda istediğiniz özel camların da üretimlerini yapmaktayız. 

loader