Düz lamine cam nedir ve nereden ulaşabilirim

Cam, evlere, iş yerlerine şıklık ve gösteriş katan malzemelerdir. Dekorasyon olarak, aksesuar olarak kullanımları mevcuttur. Bunun dışında evlerde duşakabin, balkon camları, aynalar ve kapılarda kullanılan camlar da mevcuttur. Evin geniş olmasını ve aydınlık görünmesini sağlar. Aynı zamanda ofislerde bölme duvar şeklinde kullanımı da mevcuttur. Bu şekilde cam asansörler, cam korkuluklar, vitraylar ve spider cam cepheler mevcuttur. Bu gibi cam çeşitleri bazı kurumlarda veya şirketlerde tercih edilebilmektedir.

Camların kullanıldığı yerlere göre cam çeşitleri üretilmektedir. Bunlardan bir tanesi de Lamineli camlardır. Lamineli cam seçenekleri de kendi arasında ayrılmaktadır. En çok bilinen Düz Lamine Cam'dır.

Düz Lamine Cam Avantajları Nelerdir

Lamineli cam üretimi özel olarak yapılmaktadır. İçeriği, plaka şeklideki iki veya daha fazla cam preslenerek elde edilir. Presleme, ısı, basınç ve PVB katkısı ile yapılmaktadır. Bu şekilde cam kalın olur ve dışarıda bulunan gürültüyü geçirmez. Yapısı sağlam olmasından dolayı darbelere karşı dayanıklıdır. Etkilenmez ve saldırı, hırsızlık gibi girişimleri engeller. Ultraviyole ışınlarının geçişini engeller. Isı yalıtımı sağlar. Aynı zamanda ısının korunmasında da yardımcı olur.

Düz lamine cam çeşitleri kaliteli ve sağlam olmasından dolayı bazı ürünlerde kullanılmaktadır. Bu sayede kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Çok tercih edilmesi nedeni ile üretiminde dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konuda ürünlerimizi sağlam ve kaliteli olarak üretmeye özen gösteriyoruz. Sizlere bu konuda yardımcı olarak oldukça kullanışlı ve beğenilen ürünler sunmaya dikkat ediyoruz. 

loader