Kaliteli ve kullanışlı cam seçenekleri

Cam hayatımızın her kısmında bulunmaktadır. Cam, sağlıktır. Bazı ürünler cam şişeler veya taslar içerisinde üretime sunulmaktadır. Cam sağlıklı olmasından dolayı oldukça önemlidir. Aynı zamanda ürünlerle kullanılmasının yanı sıra genel olarak dekoratif amaçlı, çeşitli eşyalar ve farklı mekanlarda da kullanılabilmektedir. Cam kapılar, duşakabinler, cam balkonlar, cam ofisler, dış cepheler, cam asansörler, cam merdivenler gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.

Cam hayatımızın her alanındadır. Camların evlerde veya ofislerde kullanılması evi aydınlatmakta ve kullanışlılık sağlamaktadır. Aynı şekilde iç mekan dış mekan camları da ayrı ayrı yapılarda olabilmektedir. Dış mekan camları lamine camlardır. Kalın olması ile korunmayı sağlar. İç mekan camlarında da lamine cam seçenekleri mevcuttur. Aynı şekilde lamine cam çeşitleri değişebilmektedir.

Cam Çeşitleri Nelerdir

Cam çeşitleri arasında, lamine cam, güvenlik camları ve kurşun geçirmez camlar bulunmaktadır. Bu camların hepsi kaliteli, kalın, sağlam ve korunaklıdır. Üretimleri sıcaklık ve basınç ile preslemedir. Aynı zamanda camların arasında PVB tabakalar da bulunmaktadır. Bu tabaka, camın ısı ve ses yalıtımını, parçalanmamasını, UV ışınlarının geçmemesini sağlar. Bu bağlamda oldukça kullanışlı bir malzemedir. Aynı zamanda lamine camlara temperleme yapılarak da sağlamlılık kazandırılmaktadır. Güvenlik ve kurşun geçirmez camlarda önemlidir.

Her seçenekte cam çeşitlerini Erdem Cam olarak müşterilerimize sunmaktayız. Sizlere kaliteli ürünler sunarak uzun yıllar kullanmanız garantisini veriyoruz. Aynı zamanda camlarımız güvenlikli ve sağlamdır.

loader