Opak lamine camlar

Opak lamine camlar, görüntüyü engelleyen camlardır. İki bölge arasında net bir görüntü sağlanmaz. Camlar buzlu gibidir. Renkli camlarda, camların renkli olmasına rağmen görüntü nettir. Opak camlarda ise görüntü yoktur. Bu tarzda camlar genellikle ofis ortamlarında tercih edilebilmektedir. Odalar, duvarlar ile bölmelendirilmez bu şekildeki camlar ile bölmelendirilir. Ofislerde duvar yerine bu şekilde camların kullanılması daha şık ve asil bir hava katmaktadır. Aynı zamanda ses ve ısı yalıtımının olması da avantaj sağlamaktadır.

Lamine camlar, emniyetli ve güvenlik camlarıdır. Bu sayede camlarının kırılmasında parçaların saçılması gibi bir durum yoktur. PVB tabakası bu bağlamda camları birbirine sabit tutar. PVB tabakası bağlayıcı görev sağlamasının yanı sıra sağlamlık, dayanıklılık, yalıtımı da sağlar. Lamine camların üretimi sırasında camların arasına konulur. Sonrasında sıcaklık ve basınç ile camlar preslenir. Bu sayede camlar kalın olur ve korunaklı olur. Lamine camın opak olması görüntünün diğer tarafa ulaşmaması açısından önemlidir.

Opak Lamine Camlar Görüntüyü Engelliyor

Camın diğer tarafına görüntü geçişinin engellenmesi opaklıkla sağlanıyor. Bu şekilde çalışma ortamlarında veya farklı yerlerde kullanılabiliyor. Renkli camlar dekoratif özellik sunarken opak camlar ise kullanışlılık sunmaktadır. Opak lamine cam çeşitlerine ulaşmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere çeşitli ürünler sunarak yıllardır bu hizmeti sürdürüyoruz. Ürünlerimiz arasından istediğiniz cam ürünü seçerek alışveriş yapabilirsiniz.

loader