Renkli lamine camlar ile renklenin

Renkli lamine camlar, dekorasyon olarak renkli ve çeşitli durması için tercih edile camlardır. Çeşitli renkleri ile dekoratif olarak tercih edilmektedir. Renkli mekanların tasarımlarında tercih edilmektedir. Tüm renklerde cam çeşitleri bulunmaktadır. Lamine cam olması dolayısı ile renkli camların preslenmesi ile elde edilmektedir. Bunun yanı sıra renkli PVB kullanılması da camların renkli olmasını sağlamaktadır. Mekanların hem güvenli hem de renkli olması için üretilen alternatif camlardır.

Lamine camlar gibi, ısı ve ses yalıtımına sahip camlardır. Aynı zamanda darbelere karşı da etkili ve sağlamdır. İçeriğinde PVB tabakası bunu sağlamaktadır. Aynı zamanda bağlama özelliği de görmektedir. Binaların dışında kullanıldığında, güneşin zararlı etkilerini azaltır. Aynı zamanda ısıyı ve parlaklığı da keser. Bu sayede içeriden dışarının görünebildiği ve dışarıdan içerinin görülmediği camlar kullanılmaktadır. İstenilen her renkte cam üretimi yapılabilmektedir. Cam hamurunun içerisine renklendirici konularak renkler elde edilmektedir. Oldukça şık ve gösterişli mekanlarda tercih edilmektedir.

Renkli Mekanlar İçin Renkli Lamine Camlar Tercih Edin

Mekanların hem renkli hem de güvenli olması için renkli lamine cam tercihleri avantajlı olacaktır. Hem şıklık hem de aydınlık katan camlar, lamine olmalarından dolayı da sağlam ve kalitelidirler. Bu konuda her renkte cam seçenekleri sunmaktayız. İstediğiniz mekanda istediğinizde renkte lamine cam seçeneklerimiz mevcuttur. Erdem Cam olarak yıllardır hizmet veriyoruz ve sizlere kaliteyi sunuyoruz.

loader